border="1" width="300" height="300" />


خریدار کتاب page contents کتاب های 22.9.95 - خریدار کتاب

خریدار کتاب

خرید کتاب دست دوم,خریدار کتاب دست دوم,کتاب نایاب,خرید و فروش کتاب دست دوم,خرید کتاب نایاب,خریدار کتاب در محل,خرید و فروش کتاب

کتاب های 22.9.95

و چند کتاب داستان ایرانی  که شما بزرگان می توانید پس از مطالعه دو خط معرفی راجع به کتاب روی عنوان کلیک نمایید و به صفحه اصلی کتاب وارد شوید.
کتاب داستان آتش در کتابخانه بچه ها که توسط علی اشرف درویشیان نوشته شده است.و با جلد شومیز منتشر شده است. رمان داستان آتش در کتابخانه بچه ها حدودا می توان گفت جز اولین نوشته های ادبیات کودکان و نوجوانان چاپ شده است.بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران است . علی‌اشرف درویشیان متولد شده در سال سه شهریور هزار و سیصد و بیست در کرمانشاه می باشد.کتاب داستان آتش زیر خاکستر که به دست محمود برآبادی نوشته شده است.با جلد شومیز منتشر شده است. این رمان داستان سرنوشت و زندگی مردم تهی دست پایین شهر را گفته با تمام سختی ها و مشکلاتشان تعریف نموده است.کتاب داستانهای برگزیده که توسط محمد علی جمالزاده نوشته شده است. با جلد شومیز منتشر شده است. نوشته های این اثر از بین بهترین اثرهای چند نگارنده ی ی خارجی که تمام از معروفترین رمانهای سرایان دنااند. واسه ی مطالعه کنندگان جوان انتخاب شده است. این رمانها که در منتخب شدن آن ها کوشش بسیار به کار رفته است. قبلا از آن که در خور درک و استفاده ی جوانان است.خرید کتاب در کارا کتاب میباشد.کتاب داستان زمین و ارباب و دهقان که با قلم سید محمد علی جمالزاده نوشته شده است.با جلد شومیز منتشر شده است. نگارنده مشهور سید محمدعلی جمال‌زاده در سال بیست و سه دی هزار و دویست و هفتاد و چهار در اصفهان متولد شده است.و در هفده آبان هزار و سیصد و هفتاد و شش در ژنو از دنیا رفت.او یکی از نگارندهای و مترجم معاصر ایرانی می باشد.کتاب رمان دختر زرگر که توسط سید محمد نادر نوشته شده است.با جلد شومیز منتشر شده است. کتاب زیبای دختر زرگر نمایان کننده یکی از صد ها قتل است که در طول وقت و دوران و بستر تاریخ زنان افغانستان بار این تمام مصائب و آلام را به کول ضعیف و ناتوان خود کشانده است سوخته ا ند و خاکستر شده اند.کتاب داستان گردان قاطرچی ها که توسط داوود امیریان نوشته شده است.و با جلد شومیز منتشر شده است. این داستان را که داود امیریان نگاشته است و فضای آن طنزآمیز می باشد و قسمتی از بعدهای حماسه های رزمندگان غیور دفاع مقدس را در قالبی نو گفته است.و این فضای جذاب واسه ی نوجوانان موشکافی کرده است. قاطرها که آسوده که موجب حال استراحت و یا خوردن علف و نان خشک می باشند یک آن وحشی نمودند. سیاوش دوان دوان به سمت کوسه جنوب و یک لگد به شکم او زد و هوایی شلیک کرد.کتاب پرونده های حل نشده که توسط عارف رضایی نوشته شده است.با جلد شومیز منتشر شده است. موضوعات این نوشته درمورد جنایی و کمدی است که امیدواریم از مطالعه نمودن ان بتوانید لذت ببرید.کتاب عقرب روی پله های راه آهن اندیمشک که با قلم حسین مرتضاییان آبکنار نوشته شده است.با جلد شومیز منتشر شده است.این اثر در مجموع نوشته های ضد جنگی قرار گرفته است که دید و نظر بخصوصی و مستقلی نسبت به جنگ داشته است. کتاب عقرب روی پله های راه آهن اندیمشک متفاوت از جنگ کردن ایران و عراق می باشد. داستانگو این اثر یک سرباز وظیفه می باشد.بعضی حقیقت ها و رویدادهایی که او ضمن داستان گفته است به هیچ وجه در گفته های رسمی دیده نشده است.کتاب داستان زیستن در سرسرای مرگ که با قلم علی دروازه غازی صورت گرفته و نگاشته شده است.با جلد شومیز منتشر شده است. کتاب داستان زیستن در سرسرای مرگ جزو اثرهای منتخب شده از داستانهای زندان است.

تاریخ ارسال: دوشنبه 22 آذر‌ماه سال 1395 ساعت 01:41 ب.ظ | نویسنده: کتاب نایاب | چاپ مطلب
نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد